Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 85 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

ТАБІР ВІДПОЧИНКУ НА БАЗІ КЗШ №85

08.06.2015р.

1. Відкриття І зміни табору відпочинку «Барвінок» у  КЗШ №85

2.  Квест «Шукачі скарбів»

3.День рекордів (переможці змагань з шахів та шашок)

4. День українського віночку «Барви літа»

5.День ігор та розваг

6.Казковий день. Театральний обрій

7. Конкурс на кращий костюм казкового героя

8.  Спортивні змагання

09.06.2015р.

1. День Робінзонів

2. У пошуках скарбів капітана Флінта

10.06.2015р.

Команда КЗШ №85 зайняла ІІІ місце у змаганнях з підтягування

на перекладині міжтабірної спартакіади "Юність"

серед учнівської молоді Центрально-Міського району.

11.06.2015р.

1.ПЛЕТЕМО МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ, ДОПОМАГАЄМО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ! (10 ЗАГІН)

2.ГУРТОК "УМІЛІ РУКИ ТА НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ". ВИХОВАНЦІ С ЗАХОПЛЕННЯМ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ЛІТНІ КВІТИ
3.КОНКУРСНА ПРОГРАММА "ХВИЛИНА СЛАВИ"
4.БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ " SAVE THE CHILDREN" ПЕРЕДАЛА ДО ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ "БАРВІНОК" СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР: ІГРИ ТА КАНЦТОВАРИ
5.ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВІДПОЧИНОК У БАСЕЙНІ
6.СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНІ КОНКУРСИ
У БОУЛІНГ КЛУБІ
7.ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ

12.06.2015р.

1)Мітинг вшанування пам'яті випускників школи-військовослужбовців,

які загинули при виконанні військового обов'язку під-час захисту територіальної цілісності
та недоторканості України Дубяги Станіслава, Міщенко Максима, Рубцова Вадима

2)Газетна вечірка

3)Відвідування вихованцями 1-го загіну кінно-прогулянкової бази "У Околицы"
4)Екстримальний відпочинок 6-го загіну у парку імені Правди

ПЛАН  виховної роботи на 2014 – 2015 навчальний рік

«Крок за кроком виховуємо дитину – особистість,людину,громадянина»

Основні орієнтири виховання учнів:

ціннісне ставлення особистості до суспільства, до людей, до природи,до мистецтва до праці, до себе, до свого фізичного, психічного, соціального «Я».

Тема року : «Хто не пам’ятає минулого, той не вартий майбутнього» присвячена 70-річчю Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у роки Великої Вітчизняної війни

Тематичні періоди:

Вересень – КТС « Ми діти твої, Україно!» (Всеукраїнський рейд «Увага, діти на дорозі!»,Олімпійський тиждень, День фізкультури і спорту, місячник щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту, Всеукраїнський рейд «Урок»).

Жовтень – КТС «Моя земля-земля моїх батьків»

(  акція «Милосердя»до дня людей похилого віку,  фестиваль національних традицій  «Сорочинці на Макулані», День українського козацтва «Родина знавців українських звичаїв та обрядів» , уроки Слави до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у роки В.В.в.).

Листопад - грудень –КТС «Від громадянина України - до громадянина Землі» » ( місячник   правового та громадянського виховання, шкільний КВК між збірними командами 7-11-х класів та командами КВК технікумів «Планета професій», Круглий стіл «Хочу, можу, треба»( зустріч з представниками ВУЗів, технікумів, ПТНЗ, Центру зайнятості, Всеукраїнський тиждень права, акція «Молодь проти СНІДу», День Збройних Сил України).

Грудень – КТС «З Дідом Морозом в кожен дім» (конкурс новорічних привітань, казкових сюжетів, прикрашення школи та класних кімнат, загальношкільні благодійні акції «Святий Миколай крокує разом з нами»)

Січень – Лютий – КТС «Звеличте відвагу, з якою вони нам служили. Вони цю відвагу тернистим життям заслужили» ( захист-презентація учнівських проектних робіт по збору матеріалів присвячених 71-й річниці Великої Перемоги над фашизмом, тиждень соціально-психологічної служби).

Березень - Квітень – КТС «Бути на Землі людиною» ( екологічна варта «Чиста школа-чисте місто»; уроки пам’яті «Попіл Чорнобилю», місячник благоустрою; місячник безпеки життєдіяльності, обласний семінар з національно-патріотичного виховання).

Травень – КТС «За мир у всьому світі, це значить – за життя…»