Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 85 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

ШМК учителів початкових класів

«КРОК ДО ЗІРОК-2014»

3 грудня 2014 року у Центрально-Міському районі на базі КЗШ №85 пройшов традиційний районний інтелектуальний конкурс обдарованих дітей початкових класів «Крок до зірок»

Фестиваль юних зірочок був започаткований у Криворізькій загальноосвітній школі №85, яка є базовою школою у Центрально-Міському районі по роботі з обдарованими дітьми початкових класів. Відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради підтримав творчу ініціативу вчителів, і вже 12 років поспіль школа гостинно зустрічає  юні обдарування Центрально-Міського району.

48 учасників у цьому році показували свої знання та творчі здобутки у трьох номінаціях:

«Юні мовознавці» -  учасники, учні 4-х класів, виконували творчі завдання з рідної мови. Після бліц турніру перемогла у цій номінації учениця КЗШ №85 Бузинарська Карина.

«Юні Піфагори» - учні 4-х класів, виконували логічні вправи, математичні ребуси і кросворди, а після першого туру п’ять найкращих математиків змагалися у бліц турнірі. Перемогу здобув учень КЗШ №28 Коваленко Костянтин.

Учасники номінації «Світ навколо тебе» показували свої міні-проекти на тему «Пам’ятні місця Криворіжжя». Найкращим був проект про селище Рудничне – залізорудну скарбницю Криворіжжя, який підготувала учениця КЗШ №39 Вовченко Ірина.

Компетентне журі, до складу якого увійшли: завідуюча методичним кабінетом відділу освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради – Бевзюк Т.В., директор КЗШ №85 – Косяченко Н.Д., керівник районної школи «Сходинки до майстерності» – Пономаренко В.Р., сумлінно  працювало і визначило переможців та призерів серед талановитих учнів початкової школи Центрально-Міського району. Усі призери та учасники конкурсу були нагороджені грамотами та дипломами. Відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради вручив подяки  учителям, які підготували призерів конкурсу «Крок до зірок», за педагогічну майстерність, творчий підхід до впровадження нових форм у роботі з обдарованими дітьми.

У центрі уваги  педагогічного колективу початкових класів КЗШ №85 знаходиться творча обдарованість як особистість, яка здатна йти нетрадиційними шляхами вирішення різноманітних проблем. Саме тому учителі початкової школи КЗШ №85 працюють над педагогічним проектом „Виявлення, розвиток та підтримка обдарованих дітей у початковій школі як один із шляхів реалізації пріоритетних напрямків освіти для сталого розвитку”.