Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 85 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

ОПОРНА ШКОЛА
з питання атестації  педагогічних працівників

Керівник :  Некрасова Катерина Григорівна,

заступник директора з навчальної роботи КЗШ №85.

Координатор: Бевзюк Тетяна Володимирівна, методист відділу освіти виконкому Центрально–Міської районної у місті ради.

Адреса закладу: 50046, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мкрн. Всебратське-2, буд. 65 «б», телефон 27-71-67.

Проблема: підвищення фахової майстерності вчителя з метою розвитку креативних здібностей.

Провідна ідея: удосконалення професійної майстерності вчителя, створення умов для науково – дослідницької роботи.

Актуальність: підвищення якості освіти.

Основні напрямки і зміст діяльності:

·       Ознайомлення слухачів школи з моделлю проведення процесом атестації педагогічних працівників, комплексом алгоритмів, діагностик, спрямованих на реалізацію основних Положень атестації педпрацівників.

·       Розробка і проведення науково–методичних семінарів, семінарів-практикумів, засідань «Круглих столів», практичних занять для молодих заступників директорів з навчально–виховної роботи, психологічних тренінгів та ін.

·       Ріст професійної майстерності  педагогічних працівників, розвиток творчої ініціативи і ефективне забезпечення навчально–виховного процесу.